Betanított operátori munka Tökölön

Randstad Hungary Kft.
Tököl
Nettó 150 000 Ft - 180 000 Ft / óra
2019. 04. 16.

Műanyagipari partnerünk részére keresünk gépsor mellé BETANÍTOTT FIZIKAI MUNKÁRA munkatársakat akár azonnali munkakezdéssel, hosszú távra Tökölre.

Feladatok

  • műanyag alkatrészek csomagolása
  • az elkészített dobozok emeléssel történő gépbe öntése
  • termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • folyamatos munkarendben történő munkavégzés (2 x 12 óra munka, majd 2 pihenőnap)

Elvárások

  • 8. osztályos általános iskolai végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat ELŐNYT jelent
  • ha dolgoztál már folyamatos munkarendben, szintén előnyt jelent

Amit kínálunk

  • könnyű fizikai munka (részben ülőmunka)
  • akár azonnali munkakezdés
  • havi jövedelem + juttatások (8.000 Ft Cafeteria, 25.000 Ft bónusz)
  • utazási támogatás (bérlet- vagy benzinhozzájárulás)
  • hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • HÉV-vel könnyen megközelíthető

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott