Kereskedelmi asszisztens munkakörbe alkalmazottat keresünk Tökölön

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tököl
2017. 03. 10. 14:19

Főbb feladatok, munkák:
• Kereskedelmi osztály munkájában való aktív részvétel, az osztály mindennapi feladatainak támogatása,
• Megrendelésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
• Szállítási szerződések figyelemmel kísérése,
• Számlázás, szállítás koordinálása,
• Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal (termelés, logisztika),
• Irodai adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Legalább középfokú végzetség (érettségi
• Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
• Kiemelkedően jó MS Office ismeretek (Word, Excel),
• Önállóság, terhelhetőség, precizitás,
• Lelkes, aktív, kezdeményező személyiség,
• Barátságos modor, jó kommunikációs készség,
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):
• Kereskedelmi munkatárs
• Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás:
• Angol –kommunikációképes szint

Jelentkezni lehet a 06 (20) 222 7701 telefonszámon.