Non food árufeltöltőt keresünk Tökölön

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tököl
2017. 03. 10. 14:14

Feladatok:
• Biztosítja az optimális készletelérhetőséget az eladótérben.
• Felügyeli az áru útját az átvételtől az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást.
• Rendezett és tiszta munkakörnyezetet tart fenn.
• Betartja a vonatkozó törvényi előírásokat és a Tesco-Global Zrt. belső szabályait.
• Együttműködik az áruház többi területével.

Amit nyújtunk:
• Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
• Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
• Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
• Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
• Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően

Amit kérünk:
• általános iskolai végzettség,
• erkölcsi bizonyítvány,
• egészségügyi alkalmasság,
• a 3 műszakos munkarend vállalása,
• vevőközpontú szemlélet,
• készség a csapatmunkára,
• igény és alkalmasság önmaga és a munkatársai fejlesztésére.

Előnyként értékeljük, ha:
• középfokú végzettség,
• szakirányú kereskedelmi végzettség,
• kereskedelmi munkatapasztalat,
• targoncavezetői engedély.

Jelentkezni lehet a http://www.tesco-karrier.hu/allasra-jelentkezes/43349 kattintva.